reklam verin!
reklam verin!

Wizard Of Wor

1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan


Reklam


Wizard Of Wor > oyun bilgileri...

Wizard Of Wor

Commodore 64 oyunu wizard of wor oyunu yada bazılarına göre wizard of war oyunu oynamak isterseniz işte karşınızda.


Nasıl Oynanır: Wizard of wor oyunu oynamak için önce sağ alt köşedeki play tuşuna basın. Commodore 64 ekranı açıldıktan sonra, en aşağı sol köşedeki RUN tuşuna basın, oyun karşınızda. Space tuşuna basıp yön tuşlarıyla oynayın.

Etiketler: wizard of wor  wizard of war  commodore 64 oyunu  wizard of war oyna 

Eklenme Tarihi: 18.11.2010 |  Oynanma: 57,701 |  Puanı: 0.0 / oy veren: 7990

Wizard Of Wor için yapılan yorumlar

mustafa altıntaş `nın yorumu:

küçüklüğümde çok oynadığım ve sevdiğim bir oyun. pc ye nasıl indirebilirim. yardımcı olursanız sevinirimkutay `nın yorumu:

küçüklüğümde çok oynadığım ve sevdiğim bir oyun. pc ye nasıl indirebilirim. yardımcı olursanız sevinirimxyz `nın yorumu:

3 asker var ama 1 asker ölünce oyun bitiyor ayarlarından değiştirimisiniz lütfen. asker bitince oyun bitsin selamlarKutadgu Bilig `nın yorumu:

PLAY tuşuna bas commodore 64 açılır ardından soldaki RUN tuşuna bas, sonra SPACE tuşuna bas oyna walla süpeer yaaa bayıldımİZMİR_AYHAN `nın yorumu:

OYNAYAMADIM OYUNU NASIL BASLIYOBulent `nın yorumu:

Ya ben yanlislikla 2 puan verdim. Aslinda bu oyunun ederi 5 uzerinden en az 10. Cok uzun zamandir ariyordum bu oyunuaa `nın yorumu:

kuzenimle sabaha kadar oynardik. bu oyun yuzunden kac joystick kirdim hatirlamiyorum.ERDAL SARIÇAM `nın yorumu:

arkadaşlar resmen ağlattınız beni yaaa.. çocukluğumda atari salonlarında 1 tane vardı Gebzede o zamanlar. 1990 yılıydı en çok oynadığım oyundu bu. hatırlatandan allah razı olsun. maziye gittik şimdi yaa.. :CENGİZ BİNGÖL `nın yorumu:

Gerçektende tebrikler, emeğinize sağlık, bu malum günlerde canavarları taksim gezi parkına destek olsun diye zevkle öldürüyorum, direnişe dewam : esvat diye bir polis oyunu vardı lütfen onuda yayınlayın teşekkürler.Yorum Yazın

Oyuna Yorum Yazma

Lütfen doğru bilgiler yazınız. Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır ve onaylandıktan sonra yayınlanacktır. Yorumlarınızda küfür, kötü söz veya yasal olmayan sözler kullanırsanız tekrar yorum yapamamak üzere engellenirsiniz. Teşekkürler.